Lottoland

Lottoland

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP

Lottoland je jedna z najznámejších lotérijných spoločností, ktorá distribuuje lotériu cez internet. S 3 miliónmi zákazníkov patrí medzi lídrov na trhu. Je držiteľom licencie Gibraltarskej komisie pre hazardné hry. Na Gibraltare a na Malte je licencovaná väčšina spoločností prevádzkujúcich lotériu a online stávkovanie.

Okrem tých najznámejších európskych a amerických lotérií, ako EuroMillions, EuroJackpot, Powerball, sa môžete zapojiť aj do ďalších lotérií z Veľkej Británie, Nemecka, Španielska, Francúzska, Poľska a ďalších krajín. V ponuke hier na Lottoland nájdete navyše aj stieracie žreby a kasínové hry – Net Entertainment online výherné automaty, ruletu, blackjack a Casino Hold’em poker.

Zaregistruj sa a skús šťastie v lotérii
Predaj lotérie: Áno
Stieracie žreby: Áno
Dostupné v jazykoch:
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus:

50% zľava na 1. nákup - dva za cenu jedného alebo 4 za cenu dvoch.

Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Promoakcie a novinky

  • Dvojitý jackpot

    Dvojitý jackpot

    Okrem klasickej lotérie dostanete na Lottoland vždy viac. Sú to práve ďalšie prídavné funkcie, ktoré robia Lottoland unikátnym. S exkluzívnou funkciou „Dvojitý jackpot“ vám lottoland vyplatí dvojnásobok v prípade, že získate hlavnú cenu v lotérii. Nemusíte sa báť že by ste v prípade dvojnásobku svoju výhru nedostali, Lottoland je poistená v nemeckej spoločnosti Emirat AG.

    Zaregistruj saa skús šťastie v lotérii

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím