The Lotter

The Lotter

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP

Spoločnosť „The Lotter Enterprises Limited“ ponúka ľuďom možnosť zapojiť sa cez internet do mnohých oficiálnych lotérií po celom svete už od roku 2002. Spoločnosť vo vašom mene zakúpi skutočný tiket, ktorého scan môžete vidieť vo svojom účte. Počas svojho pôsobenia si odnieslo svoje výhry už viac ako milión hráčov. Spracovateľský poplatok je zahrnutý priamo v cene tiketu, takže výhry budú celé iba vaše.

Nezáleží na národnosti, zapojiť sa môžete do ktorejkoľvek z viac ako 50 lotérií. V ponuke nájdete napríklad americkú Powerball, austrálsku Oz Lotto, španielsku El Gordo, taliansku SuperEnalotto, maďarskú Otoslotto, poľskú Lotto, ruskú Gosloto 6/45, európske EuroJackpot, EuroMillions a mnoho ďalších. Na stránke nájdete nielen širokú ponuku, ale aj všetky výsledky a ich históriu v prehľadnej forme. K dispozícii máte mobilné aplikácie (iPad, iPhone, Android), aby ste boli stále v obraze. Výhodou je určite aj mnoho jazykových verzií stránky.

Zaregistruj sa a skús šťastie v lotérii
Predaj lotérie: Áno
Dostupné v jazykoch:
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Bonus za vernosť:

Podľa počtu VIP bodov získavate zľavu na nákup tiketov až do výšky 20%.

Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Promoakcie a novinky

  • Zľavy pre hráčov

    Zľavy pre hráčov

    Staňte sa členom lotérijného VIP klubu a využite naviac k šanci vyhrať jackpot aj exkluzívne zľavy a bonusy! Za každý jeden USD, ktorý investujete do nákupu lotérie, získavate jeden VIP bod v klube. Čím viac bodov máte, tým viac šetríte. Získať môžete totiž zľavy na nákup tiketov až do výsky 20%. Ako súčasť balíčka služieb budete mať k dispozícii aj zákaznícku podporu 24 hodín, 7 dní v týždni až v 15 jazykoch.

    Zaregistruj saa skús šťastie v lotérii

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím